Informacje Prasowe

Nowy salon SIGMA ProCentrum w Lublinie!

Sieć profesjonalnych salonów Sigma ProCentrum powiększa się o kolejny punkt w Lublinie. Miłośnicy fotografii i Ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z aparatem, będą mogli przetestować, wypożyczyć i zakupić obiektywy marki Sigma. Obecnie sieć liczy już 11 punktów: w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Szczecinie, Poznaniu, Sopocie, Chorzowie, Bydgoszczy, Gdańsku Białymstoku i Lublinie.

Pobierz PDF
czytaj więcej
K-Consult w magazynie „Forbes”

Miesięcznik „Forbes” przytoczył − jako pozytywny przykład zarządzania − wdrożenie w K-Consult systemu Comarch ERP Altum. Z artykułu dowiecie się miedzy innymi tego, jak wdrożenie w firmie nowoczesnego rozwiązania IT pozwala na jakościową zmianę w podejściu do zarządzania zasobami firmy. Zachęcamy do lektury.

Pobierz PDF
czytaj więcej
Unitra − artykuł we „Wprost”

W ostatnim numerze opiniotwórczego tygodnika „Wprost” ukazał się artykuł dotyczący marki Unitra. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem, w którym przeczytacie o reaktywacji dawnych marek. O tym, dlaczego warto wracać do tego, co dawne i wyjątkowe, na przykładzie marki Unitra, opowiada Jakub Rutkowski, Dyrektor ds. Operacyjnych.

Pobierz PDF
czytaj więcej

Loga do pobrania

W mediach

Smart Home dla każdego - Murator

Na rynku pojawia się coraz więcej systemów ułatwiających obsługę domowych urządzeń elektycznych i pomagających oszczędzać energię. Przekonaliśmy się jak duży jest potencjał tych pozornie prostych i niedrogich gadżetów.

Artykuł w oryginale
Smykałka do zabawek - Świat Zabawek

Na polskim rynku pojawiła się nowa marka – Smykałka. Wchodzi ona w portfolio firmy K-Consult, działającej na rodzimym rynku od 18 lat. O ofercie i planach rozwoju na 2016 r. rozmawiamy z Jakubem Rutkowskim – dyrektorem operacyjnym K-Consult.

Artykuł w oryginale
Miękkie przytulanki - Świat Zabawek

Miłe, miękkie, kolorowe. Chyba nie ma dziecka, które nie lubiłoby się przytulić do ulubionego pluszowego misia czy maskotki – bohatera dziecięcej bajki. Zabawki pluszowe na dobre zadomowiły się w dziecięcych pokojach i z dostojeństwem spoczęły na fotelach, kanapach czy poduszeczkach. Ale do gry coraz odważniej wkracza inny miękki konkurent – filc. O sprzedaży zabawek wykonanych z tego surowca rozmawiamy z Małgorzatą Iwan, reprezentującą dystrybutora zabawek filcowych marki Smykałka.

Artykuł w oryginale

Kontakt dla mediów

 

info@kconsult.pl

tel: +48 58 668 31 80 w. 101

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasze marki

Polityka Cookies

Używamy cookies, tylko do monitorowania wizyt na naszej stronie, nie przechowujemy żadnych danych osobowych