Unitra

Unitra to legendarna marka, której historia sięga lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku. To marka posiadająca ponad półwieczną tradycję, wywołująca wśród wielu Polaków pozytywne wspomnienia.

Unitra to swoisty most między tradycją i historią - nowoczesnością, teraźniejszością i wręcz przyszłością. Na fundamencie marki powstały i będą powstawać produkty, które z jednej strony są i pozostaną utrzymane w tradycyjnej stylistyce (tzw. retro), z drugiej zaś strony ich nowoczesność w rozumieniu sprostania współczesnym wymaganiom funkcjonalnym nie będzie w najmniejszy sposób odstawała od masowych produktów konkurencji. Przy czym będą one tańsze, ale lepsze i do tego trwalsze – tak jak przystało na Unitrę. Atutem marki jest polskość połączona z trwałością, niebanalnym wzornictwem w stylu retro, nowoczesnością oraz funkcjonalnością.

Chcąc nawiązać do tych najlepszych tradycji zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy (w Polsce) tradycyjny wzmacniacz lampowy EDWARD oraz uchwyty do telewizorów: Ryszard, Wacław, Zdzisław, Kazimierz, Roman, Stanisław, Andrzej. Ponadto w ofercie znalazła się produkty należące do kategorii słuchawek - replika słynnego modelu SN-50 wyglądem przenosząca do epoki realnego socjalizmu, natomiast jakością dźwięku potwierdzająca swoją pozycję jako legendy. W ofercie znalazły się także dwa modele słuchawek nagłownych: SN-40 i SN- 30 oraz słuchawki dokanałowe SD-20 i SD-10.

Zapraszamy do sklepu internetowego www.sklepunitra.pl

www.unitra.pl

 

Hurtownia On-Line
Pozostałe marki

Polityka Cookies

Używamy cookies, tylko do monitorowania wizyt na naszej stronie, nie przechowujemy żadnych danych osobowych