CULLMANN

CULLMANN Germany GmbH to firma założona w 1968 roku przez Wolfganga Cullmann’a. Oferowane produkty cechuje niemiecka jakość, przywiązanie do detali oraz precyzja wykonania.

Przez ponad 40 lat CULLMANN jest synonimem praktycznych, wysokiej jakości akcesoriów foto-video. Począwszy od pomysłu poprzez proces rozwoju, na produkcie finalnym kończąc. Największy atut to koncentracja na aktualnych potrzebach klientów.

Każdy produkt marki CULLMANN został stworzony przez zespół niemieckich projektantów, którzy wykorzystując niemiecką myśl techniczną oraz bazując na szeregu innowacyjnych rozwiązań dostarczają użytkownikowi wyroby, które cechuje jakość, prosta oraz niezawodna funkcjonalność. Unikalne wzornictwo, wysokiej jakości materiały oraz długa żywotność przy tym rozsądnej cenie to domena produktów CULLMANN.

W ofercie produktowej marki znajdują się torby, statywy, głowice oraz inne akcesoria fotograficzne. Zróżnicowanie produktów sprawia, że odpowiedni sprzęt znajdzie dla siebie zarówno profesjonalista jak i entuzjasta fotografii zaczynający przygodę z aparatem.

Wszystkie produkty CULLMANN charakteryzują się wysoką jakością. To znak rozpoznawczy niemieckiej marki.

Hurtownia On-Line
Pozostałe marki

Polityka Cookies

Używamy cookies, tylko do monitorowania wizyt na naszej stronie, nie przechowujemy żadnych danych osobowych