• Produkt roku 2016 - Sigma A 85 mm F1.4 DG HSM

  Z wielką przyjemnością informujemy, że w tegorocznym Plebiscycie na Produkt Roku 2016 wg Czytelników Optyczne.pl w kategorii obiektywów, na pierwszym miejscu zestawienia znalazła się Sigma A 85 mm F1.4 DG HSM, zapewniając nam niekwestionowane zwycięstwo. Czytelnicy już po raz piąty z rzędu postanowili docenić obiektyw tej marki z linii ART.

 • Produkt roku 2015 – SIGMA A 20mm f/1.4 DG HS

  Z największą przyjemnością informujemy, że w tegorocznym Plebiscycie na Produkt Roku 2015 wg Czytelników Optyczne.pl w kategorii obiektywów, na pierwszym miejscu zestawienia znalazła się Sigma A 20 mm f/1.4 DG HSM. Czytelnicy już po raz czwarty z rzędu postanowili docenić obiektyw tej marki z linii ART.

 • Fotografuj.pl doceniło torby i plecaki fotog

  Seria toreb Covert i seria plecaków Perspektiv zostały docenione za niespotykaną staranność wykonania oraz dbałość o każdy szczegół. W recenzji podkreślane są także: sposób wykończenia, jakość materiałów oraz przemyślana konstrukcja, zachęcająca do zabierania sprzętu w teren.

 • Sigma zdobywcą nagrody EISA 2014-2015!

  Z wielką dumą informujemy, że obiektyw Sigma 50 mm F1,4 DG HSM należący do linii Art zdobył nagrodę EISA w kategorii „Najlepszy europejski obiektyw 2014-2015”. Pod względem relacji jakości do ceny Sigma 50 mm F1,4 DG HSM [A] podnosi poprzeczkę na nowy, wyższy poziom. Ten jasny, pełnoklatkowy obiektyw standardowy ma doskonałą konstrukcję. Jest solidny, elegancki i ma duży i płynnie działający pierścień ostrości.

 • K-Consult - najlepszy Dystrybutor Case Logic

  Z przyjemnością informujemy, że nasza firma podczas międzynarodowej konferencji organizowanej przez Grupę Thule otrzymała nagrodę dla Najlepszego Dystrybutora Case Logic roku 2013.

  Konferencja odbyła się 11.09 br. w Hotelu Concorde w Berlinie. Jest to niezmiernie miłe i motywujące, że praca naszego zespołu została doceniona przez producenta marki, która prawie od samego początku jest w naszym portfolio.  

 • Nagrody TIPA 2013 rozdane!

  Mamy przyjemność ogłosić, iż obiektywy SIGMA 17-70 mm F2.8-4 DC MACRO OS HSM oraz SIGMA 35 mm F1.4 DG HSM otrzymały nagrody w konkursie TIPA 2013.

  Obiektyw SIGMA 17-70 mm F2.8-4 DC MACRO OS HSM, zaliczany do linii Contemporary, został mianowany najlepszym obiektywem DSLR klasy „entry level".

 • Sigma 35 mm F1.4 DG HSM – najlepszy obiektyw!

  Mamy przyjemność ogłosić, iż pierwszy obiektyw zaliczany do linii Art - Sigma 35 mm F1.4 DG HSM otrzymał nagrodę Produkt Roku 2012, przyznawaną przez Czytelników Optyczne.pl. Sigma zwyciężyła w kategorii „Najlepszy Obiektyw". W imieniu Producentów dziękujemy za docenienie pierwszego obiektywu z tej linii, wyprodukowanego wg nowej, globalnej wizji.

 • Outstanding Growth 2007

  K-Consult, jako wyłączny dystrybutor produktów Case Logic w Polsce, drugi raz z  kolei otrzymał pierwszą nagrodę w kategorii Outstanding Growth 2007. Jest to ogromne wyróżnienie dla naszej firmy, które niewątpliwie potwierdza efektywność podejmowanych przez nas działań w celu promowania marki Case Logic na polskim rynku.

 • Nowatorska usługa

  11 stycznia 2008 r. odbyło się uroczyste podsumowanie grudniowego Plebiscytu na „Produkt Roku wg Czytelników Optyczne.pl". Z przyjemnością informujemy, że firma K-Consult otrzymała wyróżnienie redakcji za nowatorską usługę oferowaną na www.sigma-procentrum.pl, polegającą na wypożyczaniu obiektywów przez Internet.

 • Realizowanie idei Sigma ProCentrum

  6 listopada 2007 r. największy portal internetowy Fotopolis.pl świętował swoje szóste urodziny. Na imprezie urodzinowej rozdane zostały m.in. nagrody Czytelników i Redakcji. Z przyjemnością informujemy, że wśród wyróżnionych znalazła się także firma K-Consult, która otrzymała nagrodę specjalną, za konsekwentne realizowanie idei Sigma ProCentrum.

 • Outstanding Growth 2006

  W dniach 4-6 maja 2007 roku w Istambule odbyła się kolejna konferencja Case Logic, na  której spotkali się dystrybutorzy tej marki z całego świata. Podczas spotkania podsumowano działania dystrybutorów w roku 2006 i przyznano nagrody dla najlepszych. Tym razem K-Consult, jako wyłączny dystrybutor produktów Case Logic w Polsce, otrzymał pierwszą nagrodę w kategorii Outstanding Growth 2006.

 • Partner promocji albumu

  X Targi FILM FOTO VIDEO, które odbyły się 29-31.03.2007 w Łodzi, stały się kolejną okazją do  uhonorowania działań K-Conslult na polskim rynku. Niewątpliwą atrakcją naszego stoiska był znakomity muzyk - Andrzej Smolik, który w kulminacyjnym momencie spotkania wręczył firmie K-Consult Złotą Płytę. W ten sposób zostaliśmy wyróżnieni jako Partner promocji albumu.

 • Najlepszy Dystrybutor Aparatów Cyfrowych

  W 2006 roku największy polski portal internetowy poświęcony fotografii Fotopolis.pl, obchodził swoje piąte urodziny. 25.10.2006 na imprezie urodzinowej m.in. wręczono nagrody Czytelników i Redakcji. Miło nam poinformować, że również nasza firma została wyróżniona przez Redakcję Fotopolis nagrodą specjalną dla Najlepszego Dystrybutora Aparatów Cyfrowych w Polsce.

 • Najlepszy Europejski Dystrybutor 2005/2006

  W dniach 1-2.06.2006 na Sycylii odbyła się kolejna edycja konferencji Samsung European Conference. Z wielką przyjemnością informujemy, że firma K-Consult otrzymała od Samsung Techwin nagrodę dla Najlepszego Europejskiego Dystrybutora 2005/2006. Nagroda przyznana naszej firmie jest docenieniem strategii marketingowej, która została przygotowana na początku 2006 roku i zaprezentowana wiceprezydentowi oraz Generalnemu Managerowi Samsung Techwin, podczas jego pobytu w Polsce.

 • Najlepszy Dostawca

  Z przyjemnością informujemy, że 16.02.2006 r. odbyła się uroczysta Gala „Zadowolenie 2006", zorganizowana przez firmę Mix Electronics, podczas której firma K-Consult została wyróżniona w III Kategorii - NOWE TECHNOLOGIE jako „Najlepszy Dostawca". Jest to dowód i docenienie znakomicie układającej się współpracy pomiędzy intensywnie rozwijającą się siecią handlową a naszą firmą.

 • Najlepsza Prezentacja Produktów Case Logic

  W dniach 19-21.05.2006 w Lizbonie, odbyło się coroczne spotkanie dystrybutorów marki Case Logic. Podczas 3-dniowego spotkania przedstawiono wyniki sprzedaży produktów tej marki w Europie i na świecie. Firma K-Consult, jako wyłączny dystrybutor Case Logic w Polsce, otrzymał pierwszą nagrodę za Najlepszą Prezentację Produktów Case Logic.

Hurtownia On-Line
Nasze marki

Polityka Cookies

Używamy cookies, tylko do monitorowania wizyt na naszej stronie, nie przechowujemy żadnych danych osobowych