K-Consult Sp. z o.o. jest firmą posiadającą 20-letnie doświadczenie w imporcie, dystrybucji oraz eksporcie produktów światowych marek. Dynamika rozwoju firmy, jej trafne decyzje rynkowe, skuteczne strategie i zaangażowanie pracowników sprawiły, że K-Consult w ciągu zaledwie kilku lat stała się wyłącznym importerem i dystrybutorem kilkunastu największych marek z branży fotografii, multimediów, audio-video oraz mobile na terenie Polski.

Od ponad 10 lat K-Consult jest także synonimem kompleksowych rozwiązań `szytych na miarę` dla poszczególnych Klientów oraz szerokiego asortymentu akcesoriów do fotografii i urządzeń mobilnych. Służy wsparciem w tworzeniu atrakcyjnej oferty, korzystnym finansowo doborze akcesoriów, projektowaniu innowacyjnej ekspozycji towaru (online, offline) i najbardziej efektywnym zagospodarowaniu powierzchni sklepu czy półki.

K-Consult to specjaliści dostarczający rozwiązania dopasowane do potrzeb kanałów sprzedaży detalicznej, hurtowej, B2B oraz online. Produkty oraz elastyczny model współpracy wyróżniają firmę na tle konkurencji, co potwierdza jej ciągły rozwój i długoletnie relacje z Partnerami Biznesowymi.

W chwili obecnej w portfolio firmy K-Consult znajdują się marki:
Sigma, Marumi, Slik, Case Logic, Jupio, Thule, Unitra, Xtorm, Boompods, Skink, Treq, Cullmann, Port Designs, Ttec, Crumpler, Azuri, Bridge Connect, Smykałka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasze marki

Polityka Cookies

Używamy cookies, tylko do monitorowania wizyt na naszej stronie, nie przechowujemy żadnych danych osobowych