Xtorm - i moc zawsze z Tobą! Nowa marka w ofercie!

16.05.2017

Najnowsza marka Xtorm wprowadzona do naszej oferty posiada produkty wysokiej jakości oraz wydajności, które sprawdzą się m.in. wśród pasjonatów sportów ekstremalnych i podróżników. Ponadto poprawią one jakość codziennej pracy ze smartfonem czy tabletem. Trwałość produktów potwierdzają zdobyte liczne certyfikaty i nagrody np. TŰV czy reddot award.  

W ofercie markiXtorm znajdziemy:

- powerbanki o różnej pojemności (do 18.000 mAh). Służące do ładowania smartfonów, tabletów, laptopów, urządzeń bluetooth

- solarne powerbanki, ze specjalnymi ogniwami, które można naładować nawet przy pochmurnym niebie

- huby USB

- ładowarki samochodowe i kable

- ukierunkowane rozwiązania B2B

Rozwiązania Xtorm Business oferują produkty umożliwiające ładowanie smartfonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych w miejscach publicznych.

Jak często w codziennym życiu, będąc poza domem potrzebujemy naładować telefon? Szukamy kontaktu w restauracji, kawiarni, pociągu, hotelu, w poczekalni u lekarza czy w szpitalu?

Dzisiejsze smartfony mają wiele aplikacji, które nawet jak działają w tle, czerpią energię. Dzięki produktom Xtorm, każdy business może zaoferować odwiedzającym usługę, która zwiększy ich konkurencyjność. Ładowarka na każdym stole w restauracji? Możliwość wypożyczenia Powerbanku w centrum handlowym czy szpitalu? Tak, teraz to możliwe! Dzięki rozwiązaniom Xtorm, które już są w naszej ofercie - zobacz film.

 

Powrót do aktualności
Hurtownia On-Line
Nasze marki

Polityka Cookies

Używamy cookies, tylko do monitorowania wizyt na naszej stronie, nie przechowujemy żadnych danych osobowych